Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
11 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
12 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
13 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
14 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
15 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
16 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
17 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
18 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
19 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
21 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
22 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
23 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
24 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
25 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
26 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
27 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
28 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
29 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
30 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
31 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
32 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
33 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
34 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
35 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
36 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
37 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
38 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
39 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
40 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
41 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
42 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
43 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
44 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
45 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
46 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
47 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
48 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
49 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
50 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
51 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
52 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
53 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
54 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
55 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
56 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
57 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
58 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
59 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
60 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
61 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
62 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
63 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
64 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
65 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
66 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
67 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
68 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
69 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
70 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
71 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
72 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
73 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
74 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
75 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
76 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
77 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
78 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
79 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
80 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
81 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
82 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
83 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
84 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
85 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
86 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
87 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
88 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
89 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
90 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
91 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
92 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
93 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
94 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
95 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
96 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
97 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
98 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
99 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
100 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
101 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
102 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
103 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
104 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
105 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
106 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
107 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
108 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
109 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
110 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
111 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
112 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
113 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
114 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
115 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
116 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
117 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
118 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
119 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
120 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
121 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
122 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
123 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
124 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
125 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
126 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
127 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
128 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
129 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
130 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
131 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
132 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
133 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
134 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
135 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
136 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
137 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
138 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
139 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
140 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
141 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
142 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
143 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
144 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
145 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
146 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
147 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
148 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
149 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
150 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
151 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
152 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
153 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
154 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
155 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
156 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
157 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
158 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
159 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
160 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
161 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
162 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
163 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
164 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
165 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
166 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
167 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
168 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
169 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
170 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
171 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
172 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
173 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
174 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
175 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
176 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
177 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
178 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
179 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
180 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
181 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
182 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
183 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
184 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
185 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
186 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
187 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
188 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
189 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
190 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
191 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
192 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
193 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
194 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
195 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
196 Emil Green Desab38,6532019-01-26
197 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
198 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
199 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
200 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
201 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
202 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
203 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
204 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
205 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
206 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
207 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
208 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
209 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
210 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
211 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
212 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
213 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
214 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
215 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
216 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
217 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
218 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
219 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
220 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
221 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
222 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
223 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
224 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
225 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
226 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
227 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
228 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
229 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
230 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
231 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
232 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
233 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
234 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
235 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
236 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
237 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
238 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
239 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
240 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
241 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
242 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
243 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
244 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
245 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
246 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
247 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
248 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
249 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
250 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
251 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
252 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
253 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
254 David Law Volvo38,8162019-10-11
255 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
256 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
257 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
258 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
259 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
260 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
261 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
262 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
263 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
264 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
265 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
266 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
267 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
268 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
269 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
270 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
271 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
272 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
273 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
274 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
275 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
276 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
277 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
278 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
279 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
280 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
281 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
282 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
283 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
284 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
285 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
286 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
287 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
288 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
289 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
290 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
291 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
292 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
293 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
294 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
295 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
296 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
297 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
298 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
299 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
300 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
301 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
302 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
303 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
304 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
305 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
306 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
307 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
308 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
309 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
310 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
311 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
312 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
313 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
314 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
315 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
316 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
317 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
318 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
319 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
320 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
321 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
322 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
323 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
324 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
325 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
326 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
327 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
328 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
329 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
330 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
331 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
332 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
333 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
334 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
335 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
336 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
337 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
338 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
339 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
340 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
341 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
342 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
343 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
344 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
345 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
346 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
347 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
348 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
349 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
350 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
351 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
352 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
353 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
354 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
355 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
356 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
357 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
358 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
359 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
360 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
361 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
362 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
363 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
364 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
365 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
366 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
367 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
368 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
369 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
370 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
371 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
372 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
373 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
374 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
375 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
376 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
377 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
378 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
379 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
380 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
381 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
382 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
383 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
384 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
385 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
386 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
387 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
388 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
389 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
390 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
391 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
392 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
393 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
394 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
395 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
396 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
397 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
398 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
399 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
400 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
401 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
402 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
403 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
404 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
405 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
406 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
407 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
408 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
409 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
410 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
411 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
412 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
413 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
414 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
415 Zackarias Wahlberg GAK40,4632019-10-30
416 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
417 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
418 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
419 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
420 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
421 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
422 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
423 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
424 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
425 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
426 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
427 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
428 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
429 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
430 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
431 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
432 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
433 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
434 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
435 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
436 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
437 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
438 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
439 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
440 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
441 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
442 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
443 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
444 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
445 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
446 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
447 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
448 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
449 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
450 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
451 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
452 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
453 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
454 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
455 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
456 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
457 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
458 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,7562019-10-15
459 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
460 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
461 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
462 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
463 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
464 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
465 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
466 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
467 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
468 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
469 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
470 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
471 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
472 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
473 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
474 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
475 Alexander Juntti petronas40,8612019-09-02
476 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
477 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
478 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
479 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
480 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
481 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
482 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
483 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
484 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
485 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
486 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
487 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
488 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
489 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
490 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
491 Leo Müller Hisingens MK40,9552019-10-29
492 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
493 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
494 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
495 Jeremy Eliasson Pappa Per40,9762019-11-01
496 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
497 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
498 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
499 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
500 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
501 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
502 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
503 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
504 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
505 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
506 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
507 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
508 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
509 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
510 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
511 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
512 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
513 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
514 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
515 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
516 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
517 Nicholas Mandini Bishop Arms41,1322019-10-09
518 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
519 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
520 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
521 Eric Naperotti Solängen BK41,1512019-10-08
522 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
523 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
524 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
525 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
526 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
527 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
528 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
529 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
530 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
531 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
532 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
533 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
534 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
535 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
536 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
537 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
538 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
539 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
540 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
541 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
542 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
543 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
544 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
545 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
546 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
547 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
548 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
549 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
550 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
551 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
552 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
553 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
554 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
555 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
556 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
557 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
558 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
559 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
560 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
561 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
562 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
563 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
564 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
565 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
566 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
567 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
568 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
569 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
570 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
571 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
572 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
573 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
574 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
575 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
576 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
577 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
578 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
579 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
580 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
581 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
582 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
583 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
584 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
585 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
586 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
587 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
588 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
589 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
590 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
591 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
592 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
593 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
594 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
595 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
596 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
597 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
598 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
599 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
600 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
601 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
602 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
603 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
604 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
605 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
606 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
607 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
608 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
609 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
610 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
611 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
612 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
613 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
614 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
615 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
616 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
617 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
618 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
619 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
620 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
621 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
622 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
623 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
624 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
625 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
626 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
627 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
628 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
629 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
630 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
631 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
632 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
633 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
634 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
635 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
636 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
637 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
638 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
639 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
640 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
641 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
642 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
643 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
644 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
645 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
646 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
647 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
648 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
649 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
650 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
651 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
652 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
653 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
654 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
655 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
656 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
657 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
658 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
659 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
660 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
661 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
662 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
663 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
664 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
665 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
666 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
667 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
668 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
669 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
670 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
671 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
672 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
673 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
674 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
675 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
676 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
677 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
678 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
679 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
680 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
681 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
682 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
683 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
684 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
685 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
686 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
687 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
688 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
689 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
690 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
691 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
692 William Hultén Röss41,9632018-11-24
693 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
694 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
695 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
696 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
697 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
698 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
699 William Åberg IFK41,9942019-09-27
700 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
701 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
702 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
703 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
704 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
705 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
706 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
707 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
708 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
709 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
710 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
711 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
712 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
713 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
714 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
715 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
716 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
717 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
718 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
719 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
720 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
721 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
722 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
723 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
724 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
725 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
726 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
727 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
728 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
729 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
730 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
731 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
732 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
733 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
734 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
735 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
736 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
737 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
738 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
739 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
740 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
741 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
742 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
743 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
744 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
745 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
746 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
747 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
748 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
749 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
750 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
751 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
752 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
753 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
754 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
755 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
756 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
757 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
758 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
759 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
760 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
761 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
762 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
763 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
764 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
765 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
766 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
767 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
768 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
769 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
770 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
771 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
772 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
773 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
774 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
775 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
776 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
777 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
778 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
779 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
780 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
781 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
782 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
783 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
784 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
785 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
786 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
787 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
788 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
789 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
790 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
791 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
792 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
793 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
794 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
795 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
796 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
797 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
798 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
799 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
800 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
801 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
802 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
803 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
804 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
805 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
806 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
807 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
808 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
809 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
810 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
811 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
812 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
813 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
814 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
815 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
816 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
817 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
818 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
819 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
820 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
821 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
822 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
823 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
824 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
825 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
826 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
827 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
828 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
829 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
830 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
831 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
832 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
833 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
834 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
835 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
836 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
837 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
838 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
839 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
840 Adam Nordberg 0842,6752019-10-05
841 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
842 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
843 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
844 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
845 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
846 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
847 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
848 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
849 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
850 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
851 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
852 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
853 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
854 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
855 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30
856 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
857 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
858 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
859 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
860 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
861 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
862 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
863 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
864 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
865 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
866 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
867 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
868 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
869 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
870 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
871 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
872 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
873 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
874 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
875 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
876 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
877 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
878 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
879 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
880 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
881 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
882 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
883 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
884 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
885 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
886 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
887 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
888 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
889 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
890 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
891 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
892 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
893 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
894 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
895 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
896 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
897 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
898 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
899 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
900 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
901 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
902 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
903 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
904 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
905 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
906 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
907 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
908 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
909 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
910 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
911 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
912 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
913 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
914 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
915 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
916 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
917 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
918 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
919 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
920 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
921 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
922 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
923 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
924 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
925 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
926 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
927 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
928 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
929 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
930 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
931 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
932 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
933 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
934 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
935 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
936 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
937 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
938 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
939 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
940 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
941 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
942 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
943 Elmer Löfberg F143,1002019-07-08
944 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
945 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
946 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
947 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
948 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
949 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
950 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
951 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
952 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
953 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
954 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
955 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
956 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
957 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
958 William Morken 3ker43,1672017-06-11
959 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
960 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
961 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
962 Calle Browallius partille Hockey43,1742019-10-08
963 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
964 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
965 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
966 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
967 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
968 Filip Ekeroth MA Lerum43,2122019-11-05
969 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
970 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
971 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
972 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
973 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
974 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
975 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
976 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
977 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
978 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
979 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
980 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
981 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
982 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
983 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
984 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
985 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
986 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
987 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
988 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
989 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
990 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
991 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
992 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
993 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
994 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
995 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
996 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
997 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
998 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
999 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1000 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
1001 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1002 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1003 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
1004 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
1005 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
1006 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
1007 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
1008 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
1009 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
1010 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
1011 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
1012 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
1013 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
1014 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
1015 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1016 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1017 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1018 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1019 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
1020 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
1021 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1022 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1023 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
1024 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
1025 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
1026 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1027 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
1028 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
1029 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
1030 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
1031 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
1032 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
1033 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
1034 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1035 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1036 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
1037 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
1038 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
1039 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1040 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1041 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
1042 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
1043 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
1044 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
1045 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
1046 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1047 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
1048 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
1049 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
1050 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
1051 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
1052 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1053 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
1054 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1055 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
1056 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
1057 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1058 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1059 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
1060 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
1061 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
1062 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
1063 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
1064 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
1065 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
1066 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
1067 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
1068 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1069 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
1070 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1071 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
1072 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
1073 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
1074 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1075 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
1076 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
1077 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1078 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
1079 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1080 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1081 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
1082 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
1083 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
1084 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
1085 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1086 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
1087 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1088 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
1089 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
1090 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
1091 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1092 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1093 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1094 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
1095 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1096 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1097 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
1098 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1099 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
1100 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
1101 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
1102 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
1103 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
1104 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
1105 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
1106 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
1107 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
1108 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
1109 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1110 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
1111 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
1112 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1113 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
1114 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1115 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
1116 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1117 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
1118 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1119 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
1120 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
1121 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
1122 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
1123 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
1124 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1125 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1126 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
1127 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
1128 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1129 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
1130 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1131 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1132 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1133 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
1134 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
1135 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
1136 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
1137 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
1138 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
1139 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1140 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
1141 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
1142 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1143 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1144 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1145 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
1146 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
1147 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
1148 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
1149 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
1150 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
1151 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
1152 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
1153 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1154 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
1155 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
1156 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1157 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1158 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1159 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1160 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1161 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1162 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1163 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1164 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1165 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1166 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1167 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1168 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1169 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1170 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1171 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1172 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1173 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1174 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1175 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1176 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
1177 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1178 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1179 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1180 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1181 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1182 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1183 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1184 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1185 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1186 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1187 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1188 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1189 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1190 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1191 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1192 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1193 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1194 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1195 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1196 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1197 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1198 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1199 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1200 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1201 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1202 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1203 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1204 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1205 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1206 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1207 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
1208 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1209 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1210 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1211 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1212 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1213 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1214 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1215 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1216 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1217 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1218 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1219 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1220 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
1221 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
1222 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1223 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
1224 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
1225 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
1226 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
1227 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1228 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
1229 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
1230 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
1231 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
1232 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
1233 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
1234 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
1235 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
1236 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1237 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
1238 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1239 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
1240 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1241 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
1242 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
1243 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1244 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
1245 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1246 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
1247 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1248 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
1249 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1250 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1251 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
1252 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1253 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
1254 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
1255 Elina Wilhelm Billdals Ridhus45,4862019-09-07
1256 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1257 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
1258 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
1259 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1260 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
1261 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
1262 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
1263 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
1264 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
1265 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
1266 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1267 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
1268 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
1269 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1270 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
1271 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1272 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1273 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
1274 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1275 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
1276 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
1277 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
1278 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
1279 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
1280 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1281 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1282 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
1283 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1284 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1285 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1286 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
1287 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1288 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1289 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1290 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1291 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1292 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1293 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1294 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1295 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1296 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1297 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1298 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1299 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1300 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
1301 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1302 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1303 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1304 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1305 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1306 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1307 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1308 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1309 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1310 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1311 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1312 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
1313 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1314 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1315 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1316 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1317 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1318 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1319 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1320 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1321 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1322 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1323 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
1324 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1325 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1326 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1327 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1328 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
1329 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1330 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
1331 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1332 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1333 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1334 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
1335 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1336 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1337 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1338 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1339 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
1340 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
1341 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1342 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
1343 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1344 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
1345 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
1346 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
1347 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1348 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
1349 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
1350 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
1351 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1352 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
1353 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
1354 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
1355 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
1356 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1357 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
1358 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
1359 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
1360 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1361 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
1362 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
1363 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
1364 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
1365 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
1366 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
1367 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1368 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
1369 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1370 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
1371 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1372 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1373 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
1374 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
1375 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1376 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1377 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
1378 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
1379 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
1380 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
1381 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17