Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
11 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
12 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
13 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
14 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
15 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
16 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
17 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
18 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
19 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
20 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
21 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
22 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
23 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
24 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
25 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
26 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
27 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
28 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
29 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
30 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
31 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
32 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
33 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
34 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
35 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
36 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
37 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
38 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
39 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
40 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
41 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
42 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
43 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
44 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
45 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
46 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
47 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
48 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
49 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
50 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
51 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
52 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
53 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
54 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
55 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
56 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
57 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
58 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
59 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
60 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
61 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
62 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
63 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
64 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
65 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
66 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
67 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
68 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
69 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
70 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
71 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
72 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
73 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
74 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
75 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
76 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
77 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
78 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
79 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
80 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
81 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
82 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
83 Mart Vaher Team Morfar38,1812018-11-14
84 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
85 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
86 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
87 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
88 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
89 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
90 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
91 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
92 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
93 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
94 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
95 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
96 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
97 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
98 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
99 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
100 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
101 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
102 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
103 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
104 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
105 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
106 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
107 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
108 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
109 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
110 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
111 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
112 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
113 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
114 Bonnie Johansson Masterwork38,3662019-06-05
115 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
116 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
117 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
118 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
119 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
120 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
121 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
122 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
123 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
124 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
125 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
126 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
127 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
128 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
129 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
130 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
131 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
132 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
133 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
134 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
135 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
136 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
137 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
138 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
139 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
140 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
141 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
142 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
143 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
144 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4812018-12-08
145 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
146 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
147 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
148 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
149 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
150 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
151 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
152 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
153 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
154 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
155 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
156 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
157 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
158 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
159 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
160 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
161 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
162 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
163 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
164 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
165 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
166 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
167 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
168 Örjan Karlsson KBK Engineering38,5932019-06-09
169 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
170 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
171 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
172 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
173 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
174 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
175 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
176 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
177 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
178 Mertkan Karakaya Osmans AB38,6212019-07-20
179 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
180 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
181 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
182 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
183 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
184 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
185 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
186 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
187 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
188 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
189 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
190 Emil Green Desab38,6532019-01-26
191 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
192 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
193 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
194 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
195 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
196 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
197 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
198 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
199 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
200 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
201 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
202 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
203 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
204 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
205 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
206 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
207 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
208 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
209 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
210 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
211 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
212 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
213 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
214 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
215 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
216 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
217 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
218 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
219 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
220 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
221 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
222 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
223 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
224 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
225 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
226 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
227 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
228 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
229 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
230 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
231 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
232 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
233 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
234 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
235 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
236 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
237 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
238 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
239 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
240 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
241 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
242 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
243 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
244 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
245 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
246 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
247 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
248 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
249 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
250 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
251 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
252 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
253 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
254 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
255 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
256 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
257 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
258 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
259 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
260 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
261 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
262 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
263 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
264 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
265 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
266 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
267 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
268 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
269 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
270 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
271 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
272 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
273 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
274 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
275 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
276 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
277 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
278 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
279 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
280 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
281 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
282 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
283 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
284 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
285 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
286 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
287 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
288 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
289 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
290 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
291 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
292 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
293 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
294 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
295 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
296 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
297 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
298 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
299 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
300 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
301 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
302 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
303 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
304 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
305 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
306 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
307 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
308 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
309 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
310 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
311 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
312 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
313 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
314 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
315 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
316 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
317 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
318 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
319 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
320 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
321 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
322 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
323 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
324 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
325 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
326 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
327 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
328 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
329 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
330 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
331 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
332 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
333 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
334 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
335 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
336 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
337 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
338 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
339 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
340 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
341 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
342 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
343 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
344 Amina Tayebi Gulex import39,2402019-08-26
345 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
346 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
347 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
348 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
349 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
350 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
351 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
352 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
353 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
354 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
355 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
356 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
357 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
358 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
359 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
360 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
361 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
362 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
363 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
364 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
365 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
366 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
367 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
368 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
369 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
370 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
371 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
372 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
373 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
374 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
375 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
376 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
377 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
378 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
379 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
380 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
381 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
382 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
383 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
384 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
385 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
386 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
387 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
388 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
389 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
390 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
391 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
392 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
393 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
394 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
395 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
396 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
397 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
398 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
399 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
400 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
401 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
402 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
403 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
404 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
405 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
406 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
407 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
408 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
409 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
410 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
411 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
412 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
413 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
414 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
415 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
416 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
417 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
418 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
419 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
420 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
421 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
422 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
423 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
424 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
425 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
426 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
427 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
428 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
429 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
430 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
431 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
432 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
433 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
434 Zackarias Wahlberg GAK40,7442019-06-09
435 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
436 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
437 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
438 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
439 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
440 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
441 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
442 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
443 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
444 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
445 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
446 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
447 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
448 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
449 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,8492019-04-27
450 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
451 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
452 Alexander Juntti petronas40,8612019-09-02
453 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
454 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
455 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
456 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
457 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
458 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
459 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
460 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
461 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
462 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
463 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
464 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
465 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
466 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
467 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
468 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
469 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
470 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
471 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
472 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
473 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
474 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
475 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
476 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
477 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
478 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
479 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
480 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
481 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
482 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
483 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
484 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
485 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
486 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
487 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
488 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
489 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
490 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
491 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
492 Oliver Wysocki Volvo41,1502019-07-23
493 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
494 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
495 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
496 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
497 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
498 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
499 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
500 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
501 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
502 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
503 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
504 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
505 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
506 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
507 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
508 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
509 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
510 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
511 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
512 Bastian Christensen Hamilton41,3502019-06-25
513 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
514 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
515 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
516 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
517 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing41,3682019-09-08
518 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
519 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
520 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
521 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
522 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
523 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
524 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
525 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
526 Johanna Schulz Kawasaki41,3952019-06-29
527 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
528 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
529 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
530 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
531 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
532 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
533 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
534 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
535 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
536 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
537 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
538 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
539 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
540 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
541 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
542 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
543 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
544 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
545 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
546 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
547 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
548 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
549 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
550 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
551 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
552 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
553 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
554 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
555 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
556 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
557 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
558 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
559 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
560 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
561 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
562 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
563 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
564 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
565 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
566 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
567 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
568 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
569 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
570 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
571 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
572 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
573 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
574 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
575 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
576 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
577 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
578 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
579 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
580 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
581 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
582 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
583 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
584 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
585 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
586 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
587 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
588 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
589 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
590 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
591 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
592 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,7342019-06-20
593 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
594 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
595 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
596 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
597 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
598 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
599 Leo Müller Hisingens MK41,7752019-09-08
600 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
601 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
602 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
603 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
604 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
605 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
606 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
607 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
608 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
609 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
610 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
611 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
612 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
613 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
614 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
615 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
616 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
617 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
618 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
619 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
620 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
621 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
622 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
623 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
624 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
625 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
626 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
627 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
628 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
629 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
630 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
631 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
632 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
633 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
634 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
635 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
636 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
637 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
638 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
639 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
640 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
641 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
642 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
643 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
644 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
645 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
646 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
647 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
648 William Hultén Röss41,9632018-11-24
649 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
650 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
651 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
652 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
653 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
654 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
655 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
656 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
657 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
658 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
659 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
660 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
661 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
662 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
663 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
664 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
665 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
666 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
667 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
668 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
669 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
670 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
671 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
672 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
673 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
674 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
675 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
676 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
677 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
678 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
679 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
680 Eric Naperotti Solängen BK42,1122019-04-30
681 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
682 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
683 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
684 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
685 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
686 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
687 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
688 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
689 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
690 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
691 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
692 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
693 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
694 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
695 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
696 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
697 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
698 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
699 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
700 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
701 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
702 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
703 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
704 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
705 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
706 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
707 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
708 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
709 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
710 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
711 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
712 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
713 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
714 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
715 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
716 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
717 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
718 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
719 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
720 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
721 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
722 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
723 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
724 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
725 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
726 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
727 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
728 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
729 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
730 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
731 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
732 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
733 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
734 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
735 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
736 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
737 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
738 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
739 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
740 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
741 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
742 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
743 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
744 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
745 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
746 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
747 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
748 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
749 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
750 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
751 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
752 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
753 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
754 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
755 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
756 Nicholas Mandini Bishop Arms42,5122019-03-24
757 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
758 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
759 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
760 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
761 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
762 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
763 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
764 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
765 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
766 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
767 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
768 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
769 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
770 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
771 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
772 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
773 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
774 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
775 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
776 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
777 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
778 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
779 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
780 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
781 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
782 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
783 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
784 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
785 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
786 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
787 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
788 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
789 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
790 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
791 Adam Nordberg 842,6752019-06-08
792 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
793 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
794 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
795 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
796 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
797 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
798 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
799 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
800 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
801 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
802 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
803 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
804 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
805 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
806 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
807 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
808 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
809 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
810 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
811 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
812 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
813 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
814 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
815 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
816 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
817 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
818 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
819 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
820 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
821 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
822 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
823 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
824 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
825 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
826 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
827 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
828 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
829 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
830 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
831 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
832 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
833 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
834 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
835 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
836 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
837 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
838 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
839 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
840 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
841 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
842 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
843 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
844 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,9062019-08-01
845 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
846 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
847 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
848 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
849 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
850 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
851 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
852 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
853 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
854 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
855 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
856 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
857 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
858 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
859 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
860 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
861 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
862 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
863 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
864 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
865 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
866 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
867 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
868 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
869 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
870 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
871 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
872 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
873 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
874 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
875 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
876 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
877 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
878 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
879 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
880 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
881 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
882 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
883 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
884 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
885 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
886 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
887 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
888 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
889 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
890 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
891 Elmer Löfberg F143,1002019-07-08
892 Olle Svensson Pappa43,1122019-08-25
893 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
894 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
895 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
896 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
897 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
898 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
899 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
900 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
901 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
902 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
903 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
904 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
905 William Morken 3ker43,1672017-06-11
906 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
907 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
908 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
909 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
910 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
911 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
912 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
913 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
914 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
915 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
916 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
917 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
918 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
919 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
920 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
921 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
922 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
923 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
924 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
925 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
926 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
927 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
928 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
929 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
930 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
931 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
932 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
933 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
934 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
935 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
936 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
937 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
938 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
939 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
940 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
941 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
942 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
943 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
944 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
945 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
946 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
947 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
948 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
949 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
950 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
951 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
952 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
953 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
954 Liam Lundgren Eriksberg P0743,3532019-01-26
955 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
956 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
957 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
958 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
959 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
960 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
961 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
962 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
963 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
964 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
965 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
966 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
967 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
968 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
969 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
970 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
971 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
972 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
973 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
974 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
975 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
976 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
977 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
978 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
979 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
980 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
981 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
982 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
983 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
984 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
985 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
986 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
987 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
988 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
989 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
990 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
991 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
992 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
993 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
994 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
995 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
996 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
997 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
998 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
999 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
1000 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
1001 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1002 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1003 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
1004 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
1005 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
1006 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
1007 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
1008 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
1009 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
1010 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
1011 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1012 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
1013 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1014 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
1015 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
1016 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
1017 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1018 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
1019 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
1020 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1021 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1022 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1023 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
1024 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6532019-08-14
1025 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
1026 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
1027 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1028 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
1029 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1030 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
1031 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
1032 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
1033 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1034 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1035 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1036 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
1037 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1038 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1039 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
1040 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1041 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
1042 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
1043 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
1044 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
1045 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
1046 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
1047 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
1048 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
1049 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1050 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
1051 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1052 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
1053 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1054 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
1055 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1056 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
1057 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1058 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
1059 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
1060 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
1061 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
1062 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
1063 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1064 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1065 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
1066 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
1067 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1068 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
1069 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1070 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1071 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1072 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
1073 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
1074 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
1075 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
1076 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
1077 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
1078 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1079 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
1080 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
1081 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1082 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1083 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1084 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
1085 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
1086 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
1087 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
1088 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
1089 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
1090 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
1091 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1092 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
1093 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
1094 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1095 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
1096 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1097 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1098 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1099 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1100 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1101 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1102 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1103 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1104 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1105 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1106 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1107 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1108 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1109 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1110 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1111 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1112 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1113 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1114 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
1115 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1116 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1117 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1118 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1119 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1120 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1121 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1122 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1123 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1124 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1125 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1126 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1127 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1128 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1129 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1130 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1131 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1132 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1133 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1134 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1135 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1136 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1137 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1138 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1139 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1140 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1141 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1142 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1143 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1144 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1145 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1146 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1147 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1148 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1149 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1150 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1151 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1152 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1153 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1154 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1155 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1156 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1157 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
1158 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
1159 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1160 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
1161 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
1162 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
1163 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
1164 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1165 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
1166 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
1167 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
1168 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
1169 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
1170 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
1171 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
1172 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
1173 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1174 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
1175 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1176 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
1177 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1178 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
1179 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
1180 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1181 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
1182 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1183 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
1184 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
1185 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
1186 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1187 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1188 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
1189 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1190 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
1191 Elina Wilhelm Billdals Ridhus45,4862019-09-07
1192 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1193 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
1194 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
1195 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1196 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
1197 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
1198 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
1199 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
1200 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
1201 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
1202 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1203 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
1204 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
1205 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1206 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
1207 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1208 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1209 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
1210 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1211 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
1212 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
1213 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
1214 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
1215 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
1216 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1217 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1218 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
1219 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1220 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1221 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1222 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
1223 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1224 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1225 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1226 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1227 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1228 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1229 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1230 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1231 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1232 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1233 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1234 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1235 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1236 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
1237 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1238 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1239 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1240 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1241 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1242 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1243 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1244 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
1245 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1246 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1247 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1248 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1249 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1250 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1251 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1252 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1253 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1254 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1255 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1256 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1257 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1258 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1259 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1260 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1261 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1262 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1263 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
1264 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1265 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1266 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1267 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
1268 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1269 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1270 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1271 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1272 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
1273 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1274 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
1275 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1276 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
1277 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
1278 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
1279 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1280 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
1281 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
1282 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
1283 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1284 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
1285 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
1286 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
1287 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
1288 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1289 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
1290 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
1291 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
1292 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1293 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
1294 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
1295 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
1296 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
1297 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
1298 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
1299 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1300 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
1301 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1302 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
1303 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1304 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1305 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
1306 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
1307 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1308 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1309 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
1310 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
1311 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
1312 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
1313 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17