Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
2 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
3 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
4 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
5 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
6 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
7 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
8 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
9 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
10 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
11 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
12 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
13 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
14 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
15 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
16 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
17 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
18 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
19 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
20 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
21 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
22 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
23 Ella Vennerfors Kungsbacka KK42,8962016-11-02
24 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
25 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
26 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
27 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
28 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
29 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
30 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
31 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
32 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
33 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
34 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
35 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
36 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
37 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
38 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
39 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
40 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
41 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
42 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
43 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
44 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
45 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
46 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
47 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
48 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
49 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
50 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
51 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
52 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
53 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
54 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
55 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
56 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
57 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
58 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
59 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
60 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
61 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
62 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
63 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
64 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
65 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
66 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
67 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
68 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
69 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
70 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
71 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
72 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
73 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
74 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
75 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
76 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
77 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
78 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
79 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
80 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
81 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
82 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
83 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
84 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
85 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
86 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
87 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
88 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
89 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
90 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
91 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
92 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
93 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
94 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
95 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
96 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
97 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
98 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
99 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
100 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
101 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
102 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
103 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
104 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
105 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
106 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
107 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
108 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
109 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
110 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
111 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
112 Lisa Hall Gamla Långedragsskolan45,3922015-09-18
113 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
114 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
115 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
116 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
117 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
118 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
119 Elina Wilhelm Billdals Ridhus45,4862019-09-07
120 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
121 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
122 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
123 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
124 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
125 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
126 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
127 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
128 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
129 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
130 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
131 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
132 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
133 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
134 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
135 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
136 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
137 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
138 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
139 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
140 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
141 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
142 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
143 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
144 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
145 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
146 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
147 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
148 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
149 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
150 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
151 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
152 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
153 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
154 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
155 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
156 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
157 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
158 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
159 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
160 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
161 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
162 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
163 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
164 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
165 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
166 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
167 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
168 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
169 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
170 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
171 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
172 Filippa Lundgren Nya Långedragsskolan46,2242017-04-01
173 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
174 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
175 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
176 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
177 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
178 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
179 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
180 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
181 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
182 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
183 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
184 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
185 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
186 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
187 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
188 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
189 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
190 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
191 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
192 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
193 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
194 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
195 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
196 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
197 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
198 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
199 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
200 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
201 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
202 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
203 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
204 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
205 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
206 Thea Claesson Rollerblades46,8302017-08-09
207 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
208 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
209 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
210 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
211 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
212 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
213 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
214 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
215 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
216 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
217 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
218 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
219 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
220 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
221 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
222 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
223 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
224 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
225 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
226 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
227 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
228 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
229 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
230 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
231 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
232 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
233 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
234 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
235 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
236 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
237 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
238 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
239 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
240 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
241 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17