Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
4 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
5 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
6 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
7 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
8 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
9 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
10 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
16 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
17 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
18 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
19 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
20 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
21 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
22 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
23 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
24 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
25 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
26 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
27 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
28 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
29 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
30 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
31 Zackarias Wahlberg GAK40,7442019-06-09
32 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
33 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
34 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
35 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,8492019-04-27
36 Alexander Juntti petronas40,8612019-09-02
37 Joel Agård Särö40,9002018-08-29
38 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
39 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
40 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
41 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
42 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
43 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
44 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
45 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
46 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
47 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
48 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
49 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
50 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
51 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
52 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
53 Willhelm Abraham Iseråsskolan41,1242018-03-23
54 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
55 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
56 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
57 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
58 Oliver Wysocki Volvo41,1502019-07-23
59 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
60 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
61 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
62 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
63 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
64 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
65 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
66 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
67 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
68 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
69 Bastian Christensen Hamilton41,3502019-06-25
70 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
71 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing41,3682019-09-08
72 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
73 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
74 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
75 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
76 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
77 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
78 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
79 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
80 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
81 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
82 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
83 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
84 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
85 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
86 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
87 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
88 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
89 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
90 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
91 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
92 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
93 Isak Abrahamsson Lerkil IF41,5982018-04-30
94 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
95 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
96 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
97 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
98 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
99 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
100 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
101 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
102 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
103 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,7342019-06-20
104 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
105 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
106 Leo Müller Hisingens MK41,7752019-09-08
107 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
108 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
109 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
110 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
111 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
112 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
113 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
114 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
115 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
116 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
117 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
118 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
119 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
120 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
121 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
122 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
123 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
124 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
125 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
126 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
127 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
128 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
129 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
130 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
131 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
132 William Hultén Röss41,9632018-11-24
133 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
134 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
135 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
136 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
137 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
138 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
139 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
140 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
141 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
142 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
143 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
144 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
145 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
146 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
147 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
148 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
149 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
150 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
151 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
152 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
153 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
154 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
155 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
156 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
157 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
158 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
159 Eric Naperotti Solängen BK42,1122019-04-30
160 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
161 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
162 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
163 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
164 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
165 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
166 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
167 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
168 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
169 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
170 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
171 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
172 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
173 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
174 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
175 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
176 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
177 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
178 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
179 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
180 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
181 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
182 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
183 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
184 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
185 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
186 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
187 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
188 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
189 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
190 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
191 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
192 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
193 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
194 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
195 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
196 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
197 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
198 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
199 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
200 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
201 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
202 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
203 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
204 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
205 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
206 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
207 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
208 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
209 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
210 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
211 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
212 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
213 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
214 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
215 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
216 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
217 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
218 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
219 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
220 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
221 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
222 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
223 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
224 Nicholas Mandini Bishop Arms42,5122019-03-24
225 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
226 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
227 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
228 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
229 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
230 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
231 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
232 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
233 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
234 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
235 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
236 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
237 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
238 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
239 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
240 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
241 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
242 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
243 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
244 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
245 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
246 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
247 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
248 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
249 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
250 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
251 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
252 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
253 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
254 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
255 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
256 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
257 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
258 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
259 Adam Nordberg 842,6752019-06-08
260 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
261 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
262 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
263 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
264 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
265 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
266 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
267 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
268 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
269 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
270 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
271 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
272 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
273 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
274 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
275 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
276 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
277 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
278 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
279 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
280 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
281 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
282 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
283 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
284 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
285 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
286 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
287 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
288 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
289 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
290 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
291 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
292 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
293 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
294 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
295 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
296 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
297 Alexander Chai Team 1342,8572018-07-07
298 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
299 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
300 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
301 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
302 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
303 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
304 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
305 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
306 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
307 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,9062019-08-01
308 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
309 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
310 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
311 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
312 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
313 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
314 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
315 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
316 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
317 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
318 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
319 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
320 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
321 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
322 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
323 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
324 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
325 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
326 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
327 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
328 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
329 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
330 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
331 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
332 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
333 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
334 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
335 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
336 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
337 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
338 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
339 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
340 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
341 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
342 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
343 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
344 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
345 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
346 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
347 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
348 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
349 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
350 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
351 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
352 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
353 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
354 Elmer Löfberg F143,1002019-07-08
355 Olle Svensson Pappa43,1122019-08-25
356 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
357 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
358 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
359 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
360 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
361 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
362 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
363 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
364 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
365 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
366 William Morken 3ker43,1672017-06-11
367 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
368 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
369 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
370 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
371 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
372 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
373 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
374 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
375 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
376 Elias Holmgren Madenskolan43,2422019-01-19
377 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
378 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
379 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
380 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
381 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
382 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
383 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
384 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
385 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
386 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
387 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
388 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
389 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
390 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
391 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
392 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
393 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
394 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
395 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
396 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
397 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
398 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
399 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
400 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
401 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
402 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
403 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
404 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
405 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
406 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
407 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
408 Liam Lundgren Eriksberg P0743,3532019-01-26
409 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
410 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
411 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
412 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
413 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
414 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
415 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
416 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
417 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
418 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
419 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
420 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
421 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
422 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
423 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
424 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
425 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
426 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
427 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
428 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården43,4422018-09-15
429 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
430 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
431 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
432 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
433 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
434 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
435 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
436 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
437 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
438 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
439 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
440 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
441 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
442 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
443 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
444 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
445 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
446 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
447 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
448 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
449 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
450 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
451 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
452 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
453 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
454 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
455 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
456 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
457 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
458 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
459 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
460 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
461 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
462 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
463 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
464 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
465 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
466 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
467 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
468 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
469 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6532019-08-14
470 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
471 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
472 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
473 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
474 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
475 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
476 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
477 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
478 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
479 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
480 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
481 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
482 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
483 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
484 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
485 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
486 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
487 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
488 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
489 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
490 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
491 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
492 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
493 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
494 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
495 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
496 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
497 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
498 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
499 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
500 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
501 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
502 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
503 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
504 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
505 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
506 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
507 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
508 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
509 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
510 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
511 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
512 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
513 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
514 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
515 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
516 Elias Holmgren Mclaren Racing43,8232019-01-02
517 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
518 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
519 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
520 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
521 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
522 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
523 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
524 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
525 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
526 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
527 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
528 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
529 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
530 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
531 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
532 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
533 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
534 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
535 Eric Mattila Autolane43,9092016-07-22
536 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
537 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
538 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
539 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
540 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
541 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
542 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
543 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
544 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
545 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
546 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
547 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
548 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
549 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
550 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
551 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
552 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
553 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
554 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
555 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
556 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
557 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
558 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
559 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17