Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
2 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
3 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
4 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
5 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
6 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
7 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
8 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
9 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
10 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
11 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
12 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
13 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
14 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
15 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
16 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
17 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
18 Amina Tayebi Gulex import39,2402019-08-26
19 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
20 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
21 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
22 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
23 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
24 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
25 Felicia Holmberg Jitex BK39,7282018-12-10
26 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
27 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
28 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
29 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
30 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
31 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
32 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
33 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
34 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
35 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
36 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
37 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
38 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
39 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
40 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
41 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
42 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
43 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
44 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
45 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
46 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
47 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
48 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
49 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
50 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
51 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
52 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
53 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
54 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
55 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
56 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
57 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
58 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
59 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
60 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
61 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
62 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
63 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
64 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
65 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
66 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
67 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
68 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
69 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
70 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
71 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
72 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
73 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
74 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
75 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
76 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
77 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
78 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
79 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
80 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
81 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
82 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
83 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
84 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
85 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
86 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
87 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
88 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
89 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
90 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
91 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
92 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
93 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
94 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
95 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
96 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
97 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
98 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
99 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
100 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
101 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
102 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
103 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
104 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
105 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
106 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
107 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
108 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
109 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
110 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
111 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
112 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
113 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
114 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
115 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
116 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
117 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
118 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
119 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
120 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
121 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
122 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
123 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
124 Johanna Schulz Kawasaki41,3952019-06-29
125 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
126 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
127 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
128 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
129 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
130 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
131 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
132 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
133 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
134 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
135 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
136 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
137 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
138 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
139 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
140 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
141 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
142 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
143 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
144 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
145 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
146 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
147 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
148 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
149 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
150 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
151 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
152 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
153 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
154 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
155 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
156 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
157 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
158 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
159 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
160 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
161 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
162 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
163 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
164 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
165 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
166 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
167 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
168 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
169 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
170 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
171 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
172 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
173 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
174 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
175 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
176 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
177 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
178 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
179 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
180 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
181 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
182 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
183 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
184 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
185 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
186 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
187 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
188 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
189 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
190 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17